Meist

Meist

Pakume Teile kvaliteetset ja mitmekülgset õigusabi erinevates valdkondades!


RAIVO  KIISK
jurist
+372 5333 0 888;
raivo@rkb.ee

Kogemuse ja enesetäienduse kohta:

Õiguslikud vaidlused on tänapäevases ühiskonnas muutunud elementaarseks nähtuseks. Kõigil isikutel on seadusest tulenev õigus kaitsta oma huve. Oma huvide kaitse on põhjendatud nii kohtuvälises-, kui ka kohtumenetluses. Kui kohtuväline menetlus annab avara võimaluse kasutada oma õiguste realiseerimist erinevate variantide vahel, siis kohtumenetlus ise on oma olemuselt rangelt formaliseeritud.

Selleks, et olla edukas oma probleemi lahendamisel, on igati mõistlik kasutada spetsialisti abi, st pöörduda isiku poole, kes omab vastavaid erialateadmisi. Õigusabi kvaliteet on eriti oluline, kuna selle ebapiisavus võib viia sisuliselt põhjendatud vaidluses negatiivsele tulemusele.

Pakume TASUTA esmast konsultatsiooni igal neljapäeval kell 13:00 – 14:00! Esmane konsultatsioon on äärmiselt vajalik, et välja selgitada õiguslik perspektiiv ning leida potentsiaalsed lahendused.

Võtke julgesti ühendust, sest iga probleem saab positiivse lahendi ainult siis kui sellega tegeleb ala oma ala asjatundja.

Palun saatke oma küsimus või probleemi kirjeldus kasutades allolevat vormi, milles märkige kindlasti enda kontaktandmed. Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul.