Võlanõustamine

Võlanõustamine

Võlanõustamine on teenus, mille eesmärk on parandada raskustesse sattunud isiku või perekonna toimetulekuvõimet.

R.K.Õigusbüroo on pikima võlanõustamise kogemusega õigusbüroo Eestis. Meie võlanõustajate juures on abi saanud viimase viie aasta jooksul üle 350 inimese. Hea tulemus on saavutatud igakülgses koostöös nii Eesti Töötukassa kui ka kohtutäituritega üle Eesti.

Kui Teil on tekkinud võlgnevused, mis tänaseks päevaks ületavad Teie varalisi võimalusi ja võlausaldajad või inkassofirmad saadavad ähvardavaid ja arusaamatult suuri nõudekirju või Teile on saabunud dokument kohtust või kohtutäiturilt, siis on arukas tulla võlanõustaja vastuvõtule.

Kuidas võlanõustaja saab aidata?

  •  Teil puudub ülevaade oma võlgadest – võlanõustaja aitab teha päringuid avalikesse registritesse ja võlausaldajatele võlgade kaardistamiseks. Sedasi selgitame välja nõuete suurused ja analüüsime nõuete alusdokumente, hindamaks, kas Teie vastu esitatud nõuded on põhjendatud. Samuti kontrollime, ega nõuded ei oleks aegunud;
  • Aitame koostada pere-eelarvet (majandamise plaan);
  • Vajadusel aitame suhtluses kohtu ning kohtutäituriga;
  • Analüüsime maksejõuetust ning püsiva maksejõuetuse korral aitame vajadusel koostada  koostada pankrotiavaldust;

Oluline on teada, et igast olukorrast on väljapääs ja pikk teekond oma võlaprobleemist vabanemiseks algab alati esimese sammuga – võlanõustaja poole pöördumisega. Ükski nõue ega probleem ei lahene iseensest.

Palun saatke oma küsimus või probleemi kirjeldus kasutades allolevat vormi, milles märkige kindlasti enda kontaktandmed.

Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24h jooksul.